OGŁOSZENIA PARAFIALNE - X NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.06.2026R.
-
Dziękuję za przygotowanie pięknych ołtarzy na procesję w Boże Ciało. Dziękuję scholii, ministrantom, strażakom, paniom niosącym figurę MB i feretron, dzieciom.
-
Dziś po rannej Mszy zmiana tajemnic różańcowych, a po sumie procesja eucharystyczna.
-
W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
-
W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
-
13 czerwca obchodzić będziemy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Towarzyszyć nam będzie ks. Jacek Hajduk, wikariusz w Lutczy. Na nabożeństwo zapraszam młodzież z siódmej klasy. Przypominam o deklaracjach.
-
Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza wszystkich nauczycieli i wychowawców oraz chętnych w dniach 1-2 lipca 2026 r. do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Pielgrzymki Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Organizuję wyjazd do Częstochowy dnia 2 lipca. Zainteresowanych proszę o kontakt.
-
Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
-
Bóg zapłać za sprzątanie i udekorowanie kościoła. Proszę kolejne rodziny. Rozpoczynamy kolejkę od Glinika Charzewskiego, od strony Żarnowej.
