Ogłoszenia Parafialne 1.08.2021r.

1. Dziś gościmy w parafii Jacka Kędziora, misjonarza w Papui – Nowej Gwinei. Po Mszy będziemy mogli wspomóc go materialnie.

2. Bóg zapłać za składkę na powodzian.

3. W tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.30, a w piątek od 17.00, również od tej samej godziny wystawienie Najświętszego Sakramentu.

4. 4 sierpnia o godz. 6.30 Mszą Świętą na placu Farnym w Rzeszowie rozpocznie się 44. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Studio pielgrzymkowe na antenie Katolickiego Radia VIA od 4 do 13 sierpnia o godz. 7:35; 10:15; 12:10; 16:10 i 20:00.

5.  Sierpień jest miesiącem wielkich wydarzeń, które kształtowały naszą historię, a także dla wielu miesiącem abstynencji i wstrzemięźliwości od spożywania alkoholu. Zachęcam do abstynencji.

6. W poniedziałek możemy zyskać odpust zupełny PORCJUNKULI. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitw „Ojcze nasz i Wierzę w Boga” oraz jakiejkolwiek i w intencji Ojca św. Zachęcam do korzystania z tych duchowych skarbów Kościoła.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8. Bóg zapłać za sprzątanie i ubieranie kościoła. Proszę kolejne rodziny.

Copyright © 2019 Parafia Zaborów. All Rights Reserved.