Ogłoszenia Parafialne 25.10.2020r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe.

2. Od poniedziałku do soboty Msza św. o 17.30 a po niej różaniec.

3. Za tydzień Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00 i 14.00. Po Mszy o 14.00 nie będzie procesji na cmentarz. Za zmarłych pomodlimy się w kościele.

4. W listopadzie nie będzie zmiany tajemnic.
  5. Zachęcamy do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych. W ostatnie dni października można skorzystać ze spowiedzi podczas nabożeństw różańcowych oraz od poniedziałku do soboty od 17.00.

6. Miesiąc listopad – to czas modlitwy za zmarłych. Wystawione są kartki wypominkowe. Różaniec wypominkowy będziemy odprawiać w oktawie Uroczystości o godz. 16.30 (2-8 listopada) i w niedziele. We wszystkie niedziele listopada wypominki o 15.00, a następnie Msza św. Skrzynka na wypominki wystawiona jest w kaplicy Matki Bożej.

7. Odpust zupełny za zmarłych w tym roku, za decyzją Penitencjarii Apostolskiej, można zyskać we wszystkie dni listopada za nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych i spełnienie pozostałych warunków.

8. Starajmy się aby cmentarz w tych dniach był wizytówką naszej parafii. W ubiegłym tygodniu został wywieziony kontener. Jak widać drugi się już zapełnia. Jeśli mamy możliwość to nie zostawiajmy śmieci pod kontenerem.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

10. Bóg zapłać za sprzątanie i ubieranie kościoła.

Copyright © 2019 Parafia Zaborów. All Rights Reserved.