1. W tygodniu Msze św. o 17.30, a po nich różaniec, w niedzielę Msza popołudniowa o 16.00, a po niej różaniec.

Ogłoszenia Parafialne 17.10.2021r.

1. Bóg zapłać za zbiórkę do puszek na fundusz papieski.

2. Dzisiaj składka remontowa.

3. Również dziś rozpoczęcie diecezjalnego etapu Synodu, którego inauguracja miała miejsce w Rzymie, 10 października 2021 r. Msza św. na rozpoczęcie Synodu zostanie odprawiona o godz. 17.00 w katedrze rzeszowskiej pod przewodnictwem biskupa Jana.

4. W piątek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna.

6. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Pamiętajmy o porządkowaniu grobów. Nasza miłość do zmarłych winna wyrażać się w darze modlitwy, zamawiania Mszy św., zyskiwania odpustów i pamięci o nich w wypominkach. Kartki wypominkowe dostępne są na ostatnich ławkach. Proszę o czytelne wpisywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych.

7. Chcę podziękować za ułożenie kamienia na schodach Danielowi i Piotrowi Zamorskim.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

9. Bóg zapłać za sprzątanie i ubieranie kościoła. Proszę kolejne rodziny.

Copyright © 2019 Parafia Zaborów. All Rights Reserved.