V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2024r.

1. Bóg zapłać za składkę remontową.

2. W tygodniu Msza św. o 18.00, a od środy po Mszy majówka.

3. Ministrantów zapraszam na zbiórkę w czwartek po majówce.

4. W piątek odpust parafialny. W naszej wspólnocie gościć będziemy ks. Jana Ochała. Msze o: 8.00, 11.00 i Majówka o 16.00, a po niej Msza św. Proszę strażaków o uświetnienie naszej uroczystości i obstawienie procesji. Można wziąć na procesję figurę MB Fatimskiej i feretron MB Częstochowskiej.

5. Na sumie odpustowej zostanie odprawiona intencja z Róży MB Królowej Polski oraz w intencji strażaków z OSP Zaborów i Glinik Charzewski i ich rodzin.

6. W tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.00.

7. Przypominam o wywieszeniu flagi narodowej 2 maja i udekorowaniu naszych domów na odpust.

8. Próby dla dzieci I-komunijnych: 6 i 10 maja, dla dzieci rocznicowych: 7 maja.

9. Proszę rodziców dzieci rocznicowych o wykoszenie trawy przed odpustem, najlepiej w środę albo w czwartek.

10. Dziękuję mężczyznom za wysypanie kamienia w rabatkach przy kościele i plebanii.

11. Zachęcam dzieci i młodzież do wyjazdów na turnusy wakacyjne organizowane przez diecezję. Informacje można znaleźć na stronach diecezjalnych: LSO, KSM-u, Oazy. Niektóre z nich są też w gablocie ogłoszeniowej.

12. Akcja Katolicka ze Strzyżowa zaprasza na pielgrzymkę  do Krasiczyna, Kalwarii Pacławskiej, Przemyśla, Bolestraszyc i Jarosławia 24 – 26 maja 2024 r. Program na stronie Parafii Farnej i w naszej Gablocie. Informacje i zgłoszenia na pielgrzymkę Adam Pieńkowski tel. 662 487 661.

13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest nowy Mały Gość dla dzieci

14. Bóg zapłać za sprzątanie i udekorowanie kościoła. Proszę kolejne rodziny.